nsgr.pl
Jesteśmy Grupą Ratownictwa Medycznego z Nowego Sącza, zajmujemy się zabezpieczaniem medycznym rajdów terenowych (4x4) oraz różnych imprez masowych.

Nasza grupa została stworzona w 2011 roku. Naszą specjalnością jest zabezpieczanie rajdów offroad (terenowych), jednak oprócz tego zabezpieczamy imprezy masowe, motoryzacyjne oraz sportowe.
W obecnej chwili dbamy o wasze bezpieczeństwo korzystając z dwóch ambulansów ratownictwa medycznego wyposażonych w sprzęt ratujący życie oraz nowoczesne systemy łączności radiowej oraz gps. Jeden z ambulansów jest zbudowany na bazie samochodu terenowego przystosowanego do przewożenia poszkodowanych w trudnych warunkach terenowych.
W razie potrzeby i na życzenie organizatora możemy przygotować inną formę zespołów ratowniczych, zgodnie z charakterem rajdu.


NOWOSĄDECKA GRUPA RATOWNICZA

z nami możesz czuć się bezpiecznie.nsgr.pl Zabezpieczając rajd, jesteśmy odpowiedzialni za pełną informację, kontakt i współpracę z jednostkami systemu Państwowego Ratownictwa Medycznego wzdłuż całej trasy rajdu zgodnie z przepisami ustawy o Państwowym Ratownictwie Medycznym.
Przygotowujemy plan działania na wypadek sytuacji szczególnej, przeprowadzamy akcje ratowniczą i zabezpieczamy chorego zgodnie z międzynarodowymi wytycznymi ERC, ALS, BTLS do czasu przekazania go odpowiedniemu zespołowi lub do odpowiedniego Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.
W trakcie zabezpieczenia medycznego rajdu zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę medyczną oraz szkolenia medyczne jeśli istnieje taka potrzeba organizatora.Nasze referencje :

Plants: image 1 0f 2 thumb
Plants: image 2 0f 2 thumb